O projektu

   Kdo je do projektu zapojen   

Petr na Zélandu

Důvěryhodnost tohoto projektu jsem se snažila podpořit podloženými informacemi. Ty mi mohli poskytnout jen lidé, kteří Nový Zéland navštívili a nějakou dobu zde žili. Oslovila jsem tedy pár přátel s prosbou o spolupráci. Všichni mi podali množství zajímavých informací, které bych se jinak nedočetla v žádném turistickém průvodci.

Tímto bych chtěla poděkovat všem, kteří se na projektu jEDU na Zéland! podíleli.


Petr Vokálek

Petr Mickej Vokálek

Petr Vokálek alias Mickej je nadšený cestovatel z Hradce Králové. Na Nový Zéland se vypravil v roce 2009 a pobyl zde 7 měsíců. Většinu času strávil cestováním, vysokohorskou turistikou, objevováním přírodních krás, ale i poznáváním místní kultury. Za více než půl roku získal přehled o tamní společnosti, sociálních poměrech, zvycích a tradicích, historii země a současném životě na ostrovech.

Petr mi poskytl množství poznatků, které mi velmi pomohly během tvorby obsahu webu. Při procházení stránek můžete narazit na jeho vlastní fotografie (ve zdrojovém kódu jsou vždy označeny jménem autora). U některých témat se nachází i Petrovy komentáře k danému problému. Jsou vždy orámovány a označeny ikonkou komentáře (  ).